Bilban Kranj

bilban_manjsi

Podjetje Bilban iz Kranja že od leta 1990 nudi svojim strankam prodajo in podporo za napredne naprave na področju tiskanja, skenirana in fotokopiranja dokumentov, z svojim znanjem in izkušnjami pa se lahko še posebej pohvalimo na področju fotokopirnih naprav. Strankam ponujamo tudi najem omenjenih naprav, prodajo ostale biro in računalniške opreme, optimizacijo delovnih procesov, digitalno arhiviranje dokumentov, letos pa smo našo ponudbo razširili tudi na področje strežniške in mrežne infrastrukture.

Ker imamo že več kot 25 let izkušenj, znanja, usposobljen kader in najvišja partnerstva na področjih tiskalniških, multifunkcijskih in fotokopirnih naprav Xerox, Canon, HP in Lexmark nam vsako leto zaupa vse več in več večjih podjetij kot so Simobil, Goodyear Sava Tires, Sparkasse, Gorenjska banka, Iskratel in vsaj 30 šol in vrtcev, na primer:

TEHNIŠKI ŠOLSKI CENTER KRANJ
SREDNJA ŠOLA JESENICE
OSNOVNA ŠOLA STANETA ŽAGARJA KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽIROVNICA
GLASBENA ŠOLA ŠKOFJA LOKA
OSNOVNA ŠOLA 16. DECEMBRA MOJSTRANA
OSNOVNA ŠOLA OREHEK KRANJ
OSNOVNA ŠOLA MATIJE VALJAVCA PREDDVOR
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA CERKLJE NA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA JENKA KRANJ
OSNOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
OSNOVNA ŠOLA PREDOSLJE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽIRI
OSNOVNA ŠOLA DRAGOMELJ
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK

Vabimo vas, da nam zaupate tudi vi.

Bilban_razsirjen