Natečaji

V sklopu konference SIRikt 2015 so razpisani naslednji natečaji:

• Učimo se drug od drugega Namen natečaja je združiti različne komponente (besedo, zvok, sliko, kolaž, fotomontažo in računalniško obdelavo) v eno, celovito zgodbo, ki bo prikazovala predstavo avtorja (ali skupine avtorjev) o tem kako se učimo drug od drugega.

• Družabna omrežja Namen natečaja je predstaviti metode inovativnega in učinkovitega poučevanja s pomočjo družabnih omrežij ter njihov učinek na kvaliteto izvedbe učnega procesa.

Rok za oddajo natečajev na konferenci SIRikt 2015 je ponedeljek, 11. 5. 2015 podaljšan do petka 15. 5. 2015 do ponedeljka 18. 5. 2015. Vaš izdelek pošljite na sirikt@zrss.si.

Najboljša izdelka natečaja bosta nagrajena z lepima nagradama – interaktivno tablo SMART Board M680 oziroma interaktivno tablo SMART Board 480, ki ju podarja podjetje SMART/Steljes Evropa d.o.o.

• Najboljši eTwinning projekt. Namen natečaja je izbor najboljših eTwinning projektov iz preteklega šolskega leta in podelitev nacionalne nagrade zlati kabel. Nagrada je priznanje slovenskim šolam in učiteljem za kakovostno opravljeno delo na področju mednarodnih sodelovalnih projektov na daljavo. – zaključen