Izrabimo Arnesov GVS do zadnjega bita

Miha Kočar, OŠ Martina Krpana

Večinoma imamo na šolah na GVS-strežnikih postavljene zgolj Moodle in zastarele Joomle, ki bi jih že tako ali tako morali nadomestiti z Arnes spletom. Na predavanju boste zato preko konkretnih primerov izvedeli , za kaj vse še lahko uporabite svoj GVS-strežnik, tudi če posedujete zgolj »temeljne veščine« osnovnošolskega računalnikarja. Vsi, ki vam je sistemska administracija blizu, boste na predavanju gotovo dobili tudi kakšno novo idejo, morda pa do nje pridemo tudi preko pogovora ob koncu predavanja.

miha-kocarMiha Kočar je zaposlen je na dveh OŠ kot učitelj tehnike in računalniških izbirnih predmetov, kot računalnikar pa vzdržuje računalnike ter omrežje obeh šol. Pred vstopom v šolstvo je bil tudi v vlogah laboranta, sistemskega administratorja ter programerja na FNM UM, PEF/FNM UM ter RCUM. Prosti čas si krajša z modelarstvom,elektroniko ter programiranjem.

Kategorija: Program, Sreda