O izobraževanju za lažji prehod iz Joomle na splet.arnes.si

Simon Gerdina, OŠ Ivana Cankarja

V podporo storitvi splet.arnes.si je nastalo izobraževanje oziroma delavnica Iz Joomle na WordPress. Prepričati in navdušiti smo vas želeli za uporabo splet.arnes.si ter olajšati prehod z obstoječih spletnih strani, postavljenih v Joomli. Splet.arnes.si je v tem trenutku najboljša izbira za postavitev (šolskih) spletnih strani in predstavitev. Vse nadgradnje in posodobitve opravijo na Arnesu, poskrbijo tudi za teme, gradnike in vtičnike. Njihov nabor se sproti prilagaja potrebam. Administratorji se posvetijo prilagajanju videza v okviru danih možnosti in vsebini spletišč. Želimo, da šolske spletne strani iz neposodobljene Joomle, ki pomeni potencialno nevarnost, čim prej preselite na splet.arnes.si.

simon-gerdinaSimon Gerdina uči matematiko in opravlja delo računalnikarja na OŠ Ivana Cankarja Vrhnika. V preteklih letih je sodeloval v projektih E-šolstvo in E-šolska torba. Kot predavatelj sodeluje pri izvedbi delavnic Uporaba splet.arnes.si in Iz Joomle na WordPress.

Kategorija: Program, Sreda