Zgradimo zagonsko (start-up) kulturo v svoji organizaciji

Ali se bojite drznih in pogumnih odločitev? Preizkušanja novih idej? Drzno stopati na ‘še ne uhojena’ področja?

V 60-minutni delavnici se boste naučili, kako uporabiti tehnike, ki so del t.im. vitkega razvoja programske opreme (Lean and Agile software development), in ustvarili prototipe novih programov, uporabnih pri z IKT podprtim učenjem. Naučite se, kako oblikovati in navdahniti prosto-razmišljujoče, inovativne, samoorganizirajoče se skupine, katerih delo bo osredotočeno na vnaprej dogovorjene cilje ter zmožnosti. Pridobite uvid v procese in okvire, ki se osredotočajo na končni cilj – t.j. predvsem na »zakaj« in ne toliko na »kako«, s katerim smo že kar obsedeni. Praktične aktivnosti in orodja vam bodo pomagali razumeti prednosti pogostih začetnih neuspehov in vas opolnomočili za t.im. zagonsko (start-up) kulturo znotraj vaše šole, instituta ali organizacije.

Dom Graveson je vodil digitalno preobrazbo v številnih organizacijah z različnih področij: od visokošolskega izobraževanja, financ, medijev, do mednarodnih dobrodelnih in nevladnih organizacij.

Kategorija: Delavnice